ציירת סטפני

סטפני אומנית צעירה, אשר כל חייה נמשכה לציור ותמיד נהנתה ,התחושה שסטפני מציירת שונה מסביבתה הקרובה.

במבט ראשון שלי בצייורייה מיד הרגשתי שאני אוהבת, לא ידעתי מה בדיוק אבל האנרגיה , והתחושה שאני רוצה להיות חלק מהיצירה היפה היו חזקים.

ואז הבנתי את הפרשנות לכל ציור, וזה סידר לי את ההבנה , והחיבור היה חזק הרבה יותר.

סטפני נמשכה לצייר אנרגיה בצורה הגיאומטרית שלה, בעבר ממש בתחילת דרכה לעולם הציור היא ציירה על דף עם עפרונות ועט, השירבוטים היו עם מיטב הרעיונות שלה,

ואומנות פסיכודולית, האמן האהוב שלה , וההשראה שלה היה האמן סלבדור דאלי , אומנם האומנות שלה הייתה יותר גאומטרית לעומת האומנות הסוריאליזם, ובכל זאת מצאה את עצמה מקבלת המון השראה ליצור משהו קרוב וחדש מעולה הפנימי.

כיום סטפני מטפלת הוליסטית, מטפלת בעזרת אנרגיות וניתן לראות בצייורייה את השינוי , וההשקעה האנרגטית , הציורים משדרים אנרגיה ריפוי/אהבה/הגנה ומשיכת שפע,

סטפני מאמינה באומנות שהיא ללא התסביכים הפנימים שלה, והציור מגיע ממקום נקי , צלול, וכך האנרגיה מתפרצת וזורמת ליצירה חדשה ובריאה.

סטפני מעוניינת להביא אומנות לעולם שתעורר לנו את הרצון ליצור מחדש להבין כמה כוח והשפעה יש למשהו שאנחנו יוצרים ומשדרים.

בתחילה סטפני התחילה לצייר ציורים בדיגיטל, כיוון שתמיד הייתה אדם טכנולוגי, החדשנות דיברה לעולמה,

ושם היה ביטוי ליכולות והכישרון הנפלא שלה,

גם בציורים על קנווס ניתן לראות את ההבעה , והיכולות הציור, שגם באו לידי ביטוי על הבד.

להתרגל לסקאצבוק חדש ולמליון אופציות שאפשר לשחק איתם, לקח לה זמן ,,,,לשחק ולהבין מה משרת אותה בצורה הכי טובה, סטפני למדה לצייר בדיגיטל ליצור אנימציות, וזה המסלול אשר קידם אותה תקופה מסויימת לעסוק בקעקועים,

תקופת זמן סטפני עסקה בקעקועים עד שבחרה להתחזק בעולמה הרוחני והתגיירה, שם היא דרשה מעצמה להפסיק לקעקע כיוון שהרגישה שהייעוד שלה לתת לאנשים אנרגיות דרך הציור.

הציור הראשון –  נוצר בדרך לנסיעה לשכם, לקבר יוסף הצדיק, האנרגיה מהציור זאת אנרגיה של קדושה וטהרה התרגשות של להגיע למקום כזה גבוה, הציור בעצם מייצג את ההתרגשות בכל הרמות שלה ואיך האנרגיה הזאת מתפזרת לכל מקום, נותן תחושה טובה , תחושת שלווה , והגנה.

הציור השני -נוצר גם בדרך לשכם לקבר יוסף הצדיק, אבל כאן נכנס אלמנט המוזיקה , איך המוזיקה משפיעה עלינו , איך כל בס משפיע עלינו, ואיך הוא סוחב אותנו למעמקים שלנו, הציור הזה משדר צלילות לעומקים,מומלץ לעשות מדיטציה ליד הציור , אשר מחבר אותנו לאנרגיה של העין השלישית.

הציור השלישי – נוצר כדי להציג את כל מערכת הצ’אקרות שלנו, איך האנרגיה עובדת ומוזרמת מצ’אקרה לצ’אקרה,, ועד לצ’אקרה ה9 שהיא החיבור להכל, ו כאן אפשר לראות את המרכבה שהיא מביאה הגנה, הציור הזה טוב לחדר מידטציות, לצלילות, לחקר כי ככל שנסתכל לתוך הציור ניראה עוד ועוד פרטים. 

הציור הרביעי -אנרגיה של ריפוי בצורת מנדלה, הציור מרגיע,כיפי בעל צבעים נעימים, ומה מרגיע יותר מהצבע תכלת, אנרגיה של ריפוי והרגשה טובה, אפשר להסתכל על הציור ולספוג את האנרגיה ולהרגיש אנרגיה רפויה ונעימה נכנסת.

הציור החמישי -אהבה כמה שהיא פשוטה ככה היא מסובכת, אנרגית זימון אהבה וריפוי למערכות יחסים, מביאה קלילות ומסמנת את צ’אקרת הלב שלנו, משחררת אמוציה תקועה, והרגשה לא נקיה, מכניסה יותר אור לחיים. 

הציור השישי – ציור השפע, אנרגיה של הכנסת שפע ואור לחיים, פרנסה, שפע רוחני , הציור הזה מראה לנו את האור שבחושך את הניצוץ הפנימי שקיים בכל אחד מאיתנו שמחייה אותנו. 

הציור השמיני- נלקחה השראה מהנסיכה לואיזה מנורבגיה ,הציור מסמן לנו שלא תמיד אנחנו נראים כמו שאנחנו חושבים , אולי מצד אחד היא נראית שמחה ומאושרת מהעולם שלה, אבל בפנים יש עומק עצוב,

צריך להוריד את המסכה ולהראות את פני האמת שלנו, לא כל מי שנראה בחוץ באמת רואה את עצמו כזה,

ציור התשיעי – השראה נלקחה מתמונה מפינטריסט,

,בזכות הציור הזה גליתי את הסגנון שאני מביאה לעולם. 

בואו להעניק לעצמכם או יקירכם שיעור ציור מתנה!!

היי! אני חגית, אני אמנית , ציירת ומורה לציור. אני מזמינה אתכם לרכוש לכם או ליקירכם שיעור ציור מתנה שבו תוכלו לבטא את כישרונכם וללמוד את אמנות הציור. תוכלו להעניק לעצמכם וליקירכם מתנה שבה תהנו ותחוו חוויה ייחודית, ומרתקת, יחד איתי תצאו למסע ותלמדו ליצור יצירות מדהימות !

התקשרו עכשיו ונתאם- 052-267-6718

או השאירו הודעה ואחזור אליכם (:

טלפון

+972 52-267-6718