הצהרת נגישות של חגית ארגמן

עודכן: דצמבר 2019.

כללי

חגית ארגמן שואף להבטיח כי שירותיה יהיו נגישים לבעלי מוגבלויות. חגית ארגמן השקיעה כמות משמעותית של משאבים בכדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר hagitargaman.com

hagitargaman.com מעמידה לרשותך את widget הנגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל- hagitargaman.com לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות hagitargaman.com על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות שמופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן רגע לתפריט הנגישות לטעון במלואו.

הצהרת אחריות

חגית ארגמן ממשיכה במאמציה לשיפור מתמיד של נגישות האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שזו חובתנו המוסרית הקולקטיבית לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלות.

במאמץ מתמיד לשפר ולתקן בעיות נגישות באופן קבוע, אנו גם סורקים באופן קבוע hagitargaman.com באמצעות סורק הנגישות של UserWay כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתרנו. למרות מאמצינו להנגיש באופן מלא את כל הדפים והתכנים באתר hagitargaman.com, יתכן ותכנים מסוימים טרם הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זה עשוי להיות תוצאה של אי איתור או זיהוי הפיתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם אתה נתקל בקשיים עם תוכן כלשהו באתר hagitargaman.com או שאתה זקוק לעזרה בכל חלק מהאתר שלנו, אנא צור איתנו קשר בשעות הפעילות הרגילות כמפורט להלן ונשמח לעזור.

צור קשר

אם ברצונך לדווח על נושא נגישות, יש לך שאלות או זקוק לסיוע, אנא צור קשר עם תמיכת הלקוחות של חגית ארגמן כדלקמן:

דוא”ל: [email protected]

בואו להעניק לעצמכם או יקירכם שיעור ציור מתנה!!

היי! אני חגית, אני אמנית , ציירת ומורה לציור. אני מזמינה אתכם לרכוש לכם או ליקירכם שיעור ציור מתנה שבו תוכלו לבטא את כישרונכם וללמוד את אמנות הציור. תוכלו להעניק לעצמכם וליקירכם מתנה שבה תהנו ותחוו חוויה ייחודית, ומרתקת, יחד איתי תצאו למסע ותלמדו ליצור יצירות מדהימות !

התקשרו עכשיו ונתאם- 052-267-6718

או השאירו הודעה ואחזור אליכם (:

טלפון

+972 52-267-6718